Ders Programı

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU   2017 - 2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI BİRİNCİ SINIF DERS PROGRAMI

Saat

PAZARTESİ

SINIF

SALI

SINIF

ÇARŞAMBA

SINIF

PERŞEMBE

SINIF

CUMA

SINIF

08:30-09:20

 

 

 

 

HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI

ÖĞR. GÖR. BURÇAK TATLI

 

301

 

 

 

 

09:30-10:20

 

 

MEDENİ HUKUKU I (GİRİŞ , BAŞLANGIÇ, AİLE)

YRD. DOÇ.DR. H. REYHAN DEMİRCİOĞLU

301

HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI

ÖĞR. GÖR. BURÇAK TATLI

 

301

ENFORMATİK

ÖĞR. GÖR. IŞIL GÖK

 

B.O.

 

 

10:30-11:20

 

 

MEDENİ HUKUKU I (GİRİŞ, BAŞLANGIÇ, AİLE)

YRD. DOÇ.DR. H. REYHAN DEMİRCİOĞLU

301

ANAYASA HUKUKU

PROF. DR. ÖMER ANAYURT

 

301

ENFORMATİK

ÖĞR. GÖR. IŞIL GÖK

 

B.O.

 

 

11:30-12:20

 

 

 

 

ANAYASA HUKUKU

PROF. DR. ÖMER ANAYURT

 

 

301

 

 

 

 

12:30-13:30

 

 

 

 

ANAYASA HUKUKU

PROF. DR. ÖMER ANAYURT

 

301

 

SAAT 13:00-15:15 ARASI 1. ŞUBE

 

KLAVYE KULLANIMI I

I. ŞUBE

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

B.O.

 

 

13:30-14:20

 

 

TAPU VE KADASTRO İŞLEMLERİ (SEÇMELİ)

METİN ULUDAĞ

301

 

 

KLAVYE KULLANIMI I

I. ŞUBE

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

B.O.

 

 

14:30-15:20

 

 

TAPU VE KADASTRO İŞLEMLERİ (SEÇMELİ)

 METİN ULUDAĞ

301

 

 

 

SAAT 15:15-17:30 ARASI 2. ŞUBE

 

KLAVYE KULLANIMI I

II. ŞUBE

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

B.O.

 

 

15:30-16:20

 

 

 İKTİSAT

DOÇ.DR. CELAL TAŞDOĞAN

 

301

 

 

KLAVYE KULLANIMI I

II. ŞUBE

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

B.O.

 

 

16:30-17:20

 

 

İKTİSAT

DOÇ.DR. CELAL TAŞDOĞAN

 

301

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU  2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI İKİNCİ SINIF DERS PROGRAMI

Saat

PAZARTESİ

SINIF

SALI

SINIF

ÇARŞAMBA

SINIF

PERŞEMBE

SINIF

CUMA

SINIF

08:30-09:20

AVUKALTLIK VE NOTERLİK HUKUKU (SEÇMELİ) SÜLEYMAN ÇETİN

302

 

 

TAKİP HUKUKU I (İCRA) DOÇ.DR. İBRAHİM ERMENEK

 

302

 

 

 

 

09:30-10:20

AVUKALTLIK VE NOTERLİK HUKUKU (SEÇMELİ) SÜLEYMAN ÇETİN

302

 

 

TAKİP HUKUKU I (İCRA) DOÇ.DR. İBRAHİM ERMENEK

 

302

 

 

TEBLİGAT HUKUKU BÜLENT KAYAŞ

 

302

10:30-11:20

CEZA HUKUKU

HAKKI MANAV

 

302

 

 

TAKİP HUKUKU I (İCRA) DOÇ.DR. İBRAHİM ERMENEK

 

302

TİCARET HUKUKU (İŞLETME ŞİRKETLER) ÖĞR. GÖR. A. FATİH ÖZKAN

 

302

TEBLİGAT HUKUKU BÜLENT KAYAŞ

 

302

11:30-12:20

CEZA HUKUKU

HAKKI MANAV

 

302

 

 

 

 

TİCARET HUKUKU (İŞLETME ŞİRKETLER) ÖĞR. GÖR. A. FATİH ÖZKAN

 

 

302

TEBLİGAT HUKUKU BÜLENT KAYAŞ

 

302

12:30-13:30

CEZA HUKUKU HAKKI MANAV

 

302

 

 

 

 

TİCARET HUKUKU (İŞLETME ŞİRKETLER) ÖĞR. GÖR. A. FATİH ÖZKAN

 

 

302

 

 

13:30-14:20

 

 

AMME ALACAKLRI VE TAHSİLİ USULU (DAMGA VERGİSİ VE HARÇLAR) (SEÇMELİ)

ABDULLAH TEKBAŞ

302

İDARİ YARGI

 DOÇ.DR. MÜNCİ ÇAKAMAK

 

302

MEDENİ HUKUKU II (EŞYA MİRAS)

 DOÇ. DR. O. SADIK AYDOS

 

302

 

SAAT 13:00-15:15 ARASI 1. ŞUBE

 

 

ULUSAL YARGI AĞI PROJESİ (UYAP) I. ŞUBE ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

 

B.O.

14:30-15:20

 

 

AMME ALACAKLRI VE TAHSİLİ USULU (DAMGA VERGİSİ VE HARÇLAR) (SEÇMELİ)

ABDULLAH TEKBAŞ

302

İDARİ YARGI

 DOÇ.DR. MÜNCİ ÇAKAMAK

 

 

302

MEDENİ HUKUKU II (EŞYA MİRAS)

DOÇ. DR. O. SADIK AYDOS

 

302

ULUSAL YARGI AĞI PROJESİ (UYAP) I. ŞUBE ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

 

B.O.

15:30-16:20

İLKYARDIM (SEÇMELİ)

DOÇ.DR. SEVİL GÜLDEMİR

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 9. DERSLİK

 

 

İDARİ YARGI

DOÇ.DR. MÜNCİ ÇAKAMAK

 

 

302

MEDENİ HUKUKU II (EŞYA MİRAS) )

DOÇ. DR. O. SADIK AYDOS

 

302

 

SAAT 15:15-17:30 ARASI 2. ŞUBE

 

ULUSAL YARGI AĞI PROJESİ (UYAP) I. ŞUBE ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

 

B.O

16:30-17:20

İLKYARDIM (SEÇMELİ)

 DOÇ.DR. SEVİL GÜLDEMİR

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 9. DERSLİK

 

 

 

 

 

 

ULUSAL YARGI AĞI PROJESİ (UYAP) I. ŞUBE ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

 

B.O.