Ders Programı

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

 ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU

2016 - 2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI BİRİNCİ SINIF DERS PROGRAMI

Saat

PAZARTESİ

SINIF

SALI

SINIF

ÇARŞAMBA

SINIF

PERŞEMBE

SINIF

CUMA

SINIF

08:30-09:20

 

 

 

 

 

 

MEDENİ USUL HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA GÖKSU

301

HUKUK SOSYOLOJİSİ

(SEÇMELİ)

301

09:30-10:20

 

 

 

 

 

 

MEDENİ USUL HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA GÖKSU

301

HUKUK SOSYOLOJİSİ  (SEÇMELİ)

301

10:30-11:20

 

 

 

 

İDARE HUKUKU

DOÇ. DR. N. MÜNCİ ÇAKMAK

 

301

MEDENİ USUL HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA GÖKSU

301

İŞARET DİLİ (SEÇMELİ)

TUBA DEMİRKIRAN

301

11:30- 12:20

 

 

 

 

İDARE HUKUKU

DOÇ. DR. N. MÜNCİ ÇAKMAK

301

 

 

İŞARET DİLİ (SEÇMELİ)

TUBA DEMİRKIRAN

301

12:30 13:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

TAKIM ÇALIŞMASI

LAB

KLAVYE KULLANIMI

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

LAB.

BÜRO YÖNETİMİ VE HALKLA İLİŞKİLER

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

301

ADLİ YAZIŞMALAR

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA GÖKSU

301

BORÇLAR HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. ABDULKERİM YILDIRIM

301

14:30- 15:20

TAKIM ÇALIŞMASI

LAB

KLAVYE KULLANIMI

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

LAB.

BÜRO YÖNETİMİ VE HALKLA İLİŞKİLER

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

301

ADLİ YAZIŞMALAR

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA GÖKSU

301

BORÇLAR HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. ABDULKERİM YILDIRIM

301

15:30 – 16:20

TAKIM ÇALIŞMASI

LAB

KLAVYE KULLANIMI

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

LAB.

ANAYASA YARGISI (SEÇMELİ)

ABDULLAH TEKBAŞ

301

 

 

ADLİ KOLLUK  (SEÇMELİ)

HABİP OĞUZ

301

16:30- 17:20

TAKIM ÇALIŞMASI

LAB

KLAVYE KULLANIMI

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

LAB

ANAYASA YARGISI (SEÇMELİ)

ABDULLAH TEKBAŞ

301

 

 

ADLİ KOLLUK (SEÇMELİ)

HABİP OĞUZ

301

17:30-18:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

 ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU

 2016 - 2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI İKİNCİ SINIF DERS PROGRAMI

Saat

PAZARTESİ

SINIF

SALI

SINIF

ÇARŞAMBA

SINIF

PERŞEMBE

SINIF

CUMA

SINIF

08:30-09:20

 

 

 

 

TAKİP HUKUKU II (İFLAS)

DOÇ. DR. İBRAHİM ERMENEK

302

İŞ HUKUKU

DOÇ.DR. MUHİTTİN ASTARLI

302

 

 

09:30-10:20

GENEL MUHASEBE

YRD. DOÇ. DR. ENDER GÜLER

302

 

 

TAKİP HUKUKU II (İFLAS)

DOÇ. DR. İBRAHİM ERMENEK

302

İŞ HUKUKU

DOÇ.DR. MUHİTTİN ASTARLI

302

KALEM MEVZUATI

BÜLENT KAYAŞ

302

10:30-11:20

GENEL MUHASEBE

YRD. DOÇ. DR. ENDER GÜLER

302

KIYMETLİ EVRAK HUKUKU

ÖĞR. GÖR. AHMET FATİH ÖZKAN

302

TAKİP HUKUKU II (İFLAS)

DOÇ. DR. İBRAHİM ERMENEK

302

İŞ HUKUKU

DOÇ.DR. MUHİTTİN ASTARLI

302

KALEM MEVZUATI

BÜLENT KAYAŞ

302

11:30- 12:20

GENEL MUHASEBE

YRD. DOÇ. DR. ENDER GÜLER

302

KIYMETLİ EVRAK HUKUKU

ÖĞR. GÖR. AHMET FATİH ÖZKAN

302

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.

İLERİ DÜZEY KLAVYE (SEÇMELİ)

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

LAB

KALEM MEVZUATI

BÜLENT KAYAŞ

302

12:30 13:20

 

 

KIYMETLİ EVRAK HUKUKU

ÖĞR. GÖR. AHMET FATİH ÖZKAN

302

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.

İLERİ DÜZEY KLAVYE (SEÇMELİ)

ÖĞR. GÖR. ÖZNUR NALÇINKAYA

LAB

TAKIM ÇALIŞMASI

LAB.

13:30 – 14:20

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.

KAMU PERSONEL HUKUKU(SEÇMELİ)

DOÇ. DR. N. MÜNCİ ÇAKMAK

302

CEZAEVİ İDARESİ VE İNFAZ HUKUKU (SEÇMELİ)

NECMİ ACUN

302

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.

CEZA MUHAKEMELERİ HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. NESLİHAN GÖKTÜRK

302

14:30- 15:20

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.

KAMU PERSONEL HUKUKU (SEÇMELİ)

DOÇ. DR. N. MUNCİ ÇAKMAK

302

CEZAEVİ İDARESİ VE İNFAZ HUKUKU (SEÇMELİ)

NECMİ ACUN

302

GENEL KAMU HUKUKU

DOÇ. DR. YAŞAR SALİH PAŞAOĞLU

302

CEZA MUHAKEMELERİ HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. NESLİHAN GÖKTÜRK

302

15:30 – 16:20

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB

KRİMİNOLOJİ (SEÇMELİ)

PROF. DR. İLHAN ÜZÜLMEZ

302

ARABULUCULUK VE TAHKİM (SEÇMELİ)

HAKAN ÖZTATAR

(TAKIM ÇAILŞMASI)

302

GENEL KAMU HUKUKU

DOÇ. DR. YAŞAR SALİH PAŞAOĞLU

302

CEZA MUHAKEMELERİ HUKUKU

YRD. DOÇ. DR. NESLİHAN GÖKTÜRK

302

16:30- 17:20

 

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.

 

KRİMİNOLOJİ (SEÇMELİ)

PROF. DR. İLHAN ÜZÜLMEZ

 

302

 

ARABULUCULUK VE TAHKİM (SEÇMELİ)

HAKAN ÖZTATAR

(TAKIM ÇALIŞMASI)

 

302

 

GENEL KAMU HUKUKU

DOÇ. DR. YAŞAR SALİH PAŞAOĞLU

 

302

 

TAKIM ÇALIŞMASI

 

LAB.